Antivirová ochrana

Vždycky jsem chtěla umět opravdu hodně věcí na počítači a také rozumět informační technologii. Proto jsem také záviděla svému bratrovi, který už měl počítač, protože bratr byl starší o čtyři roky, takže také dříve po škole chodil do zaměstnání, takže si našetřil opravdu hodně peněz. Abych pravdu řekla, tak jsem svému bratrovi docela hodně záviděla, protože jsem si vždycky chtěla hrát na počítači nějaké hry. Sice se tam také jednalo o informační technologie, protože když člověk nerozumí informační technologií, tak potom také snad asi ani nemůže hrát počítačové hry.

IT je velmi důležitá.

Všechno to záleží na technice a také na správném nastavení počítače a tak podobně. Takže si nemyslete, že si doma pořídíte jenom nějaký počítač a že to bude stačit. Také můžete si pořídit nějakou antivirovou ochranu, protože si vzpomínám, jak jsi moje máma jednoho dne koupila opravdu skvělý notebook a jinak asi po měsíci se jí tam dostal nějaký počítačový virus. Myslím si, se tomu říkal trojský kůň anebo něco podobného. Moje maminka potom dala patnáct stovek jenom za opravu počítače, protože sama si s tímto trojským koněm samozřejmě vůbec neporadila.

Dbejte na antivirovou ochranu.

Ale i tak mě to opravdu hodně mrzelo, protože maminka z toho byla velice nešťastná. A na tento nový notebook si šetřila opravdu hodně dlouho. A ještě musela potom platit za opravu. Takže jsem si řekla, že do svého počítače si dám taky nějakou antivirovou ochranu, abych byla chráněná, abych potom také nemusela dávat opravdu hodně peněz za to, že bych potom musela dávat vysoké peníze za opravu. A také ale mějte na paměti, že ne vždy jde nějaký počítačový viru odstranit. To hle znám také. Znám případ, kdy se známému dostal do počítače tak silný virus, že to potom ani nešlo odstranit a musel si potom koupit úplně nový počítač, do kterého si potom dal raději antivirus.