Pořádný kočárek pro vaše miminko

I bezdětní lidé si zajisté všimli, že kočárků se nabízí neustále velké množství. V každém obchodě s dětským zbožím najdete několik kočárků, a tak si můžete udělat obrázek o tom, jaká je současná nabídka a za jaké ceny je prodejci nabízí. Vyznat se v tak velkém množství kočárků není vůbec snadné, a tak někteří rodiče využití internet a objednají si ho online. To je ale nejhorší možný způsob jak koupit kočárek.

park kočárek

Kočárek je velmi individuální záležitost a proto byste jeho výběru měli věnovat maximální úsilí. Samozřejmě se nic nemá přehánět, a tak není třeba vybíráním kočárku strávit třeba polovinu těhotenství. Je ale rozhodně dobré obejít si více obchodů, pokud je to možné, a nebo navštívit prodejnu, kde mají model, o který máte zájem. Uvědomte si, že kočárek budete používat dlouho, a tak by měl být komfortní jak pro vás, tak hlavně pro vaše miminko, které v něm bude trávit spoustu času. Proto je důležité aby kočárek nabízel možnosti jak dítěti zpříjemnit pobyt uvnitř.

hnědý kočárek

V čem tkví komfort pro dítě?
Kočárek by měl mít dobře odpružený kočárek, odvětrávanou stříšku a hlavně velkou hlubokou korbu. V podobně vybaveném kočárku bude vašemu dítěti dobře a tudíž bude dobře i vám.
Je potřeba aby byl kočárek výškou odpovídající oběma rodičům, aby měl nastavitelné madlo. Musíte si vyzkoušet jak se vám s ním manipuluje, protože když zjistíte až po porodu že se vám špatně skládá, už je pozdě cokoliv řešit. Design sice prodává, ale mějte na paměti, že ten miminko opravdu neocení. Design nechte až na poslední příčce, a to i když vybíráte kočárek pro holčičku. Kvalitních kočárků je dnes všude plno. Nižší cena je jen plus a rozhodně to neznamená, že by kočárek nebyl dobrý. Všechny výrobky pro děti musí splňovat bezpečnostní standardy, takže se nemusíte bát koupit i kočárek za méně než 10 tisíc korun.