Čistá voda

Je mi jasné, že když si někdo chce pořídit nějaký krásný a kvalitní bazén na zahradu, tak ho taky musí samozřejmě nějak udržovat. Neznamená to, že když člověk má na zahradě opravdu nádherný bazén za velké peníze, že to úplně stačí, tohle tedy vůbec ne. Protože já si vzpomínám, jak například můj soused si pořídil veliký bazén. Vážně byl perfektní. Můj soused byl takový, že se opravdu vždycky rád vychloubal a chtěl mít vždycky všechno nejlepší. A mě tohle opravdu vadilo, protože nemám ráda lidi, kteří se na oko stále jenom chlubí a smějí se ostatním, když ostatní to mít nemohou. Takový byl přesně soused.

Udržuji bazén v čistotě.

A věřte mi nebo ne, ale opravdu nebyl u nás ve vesnici oblíbený, protože dělal lidem jenom naschvály. A taky všem ukazoval, jaký má bazén a říkal, že jedině on si tohle může dovolit. Jak by se vám tohle nevhodné chování líbilo? Myslím si, že je to velice sprosté a nelidské. Jenomže ono se mu to potom všechno vymstilo. Protože soused si nepořídil žádné tablety do bazénu, takže se mu voda rychle zkazila, navíc ani neměl pískovou filtraci, takže to byla velká chyba. A voda byla taková zelená a opravdu nevzhledná, že by si tam člověk ani nechtěl umýt ruce.

Chci mít čistý bazén.

Myslím si, že můj soused zapomněl na kyslíkové tablety a také na pískovou filtraci. Protože podle mého názoru je písková filtrace do bazénu opravdu nutná, protože jedině písková filtrace udrží bazén v čistotě. A taky nikdo by se nechtěl přece koupat v takové vodě v bazénu, která je zelená a která je zakalená. Nebo vy ano? Já používám jak pískovou filtraci, tak také různé tablety, aby voda byla čistá. Nyní mám totiž malé děti, takže chci, aby se moje dítě koupaly v čisté vodě v bazénu. Pískové filtrace by měla být součástí všech bazén, pokud tedy nechcete skoro týdně vyměňovat čistou vodu. Nikdo nechce špinavý bazén. Písková filtrace Chlorito také není úplně drahá.