Jak přežít svatební oslavu

Svatba bývá nejkrásnějším životním prožitkem vzhledem k tomu, že spojuje dva milence v jeden celek, a ti pak zakládají rodinu a touží prožít svůj život v těsné pospolitosti i s jejich potomky. Svatby se také z tohoto důvodu patřičně oslavují, ovšem po oslavách bývá některým lidem nevolno, smutno, propadají depresím a úzkostem. Jak se těmto stavům vyhnout?

party stan

Uspořádejte oslavu venku – kdo počítá s tím, že zabaví své hosty uvnitř, v pronajatém salónku či v podobných vnitřních prostorách, může mít problém. Zábava tu mnohdy vázne už jen tím, že jste uzavřeni mezi čtyřmi zdmi, a je tu málo energie z okolního prostředí. Venku na zahradě je to mnohem lepší, je tu i čerstvý vzduch, spousta zeleně a více volného prostoru. Můžete k oslavě využít i party stanů a mimo jiné i skládacích stolů a židlí z kvalitního plastu, s nimiž budete mít jistotu, že vám je nikdo nerozbije. A pokud se potřísní jídlem a nápoji, snadno to vše dáte do pořádku.

stoly na oslavu

Zkuste to s ovocnými šťávami – oslavy svateb a podobné akce si většina lidí nedovede představit bez alkoholu. Jde to ale i jinak. Zkuste si tentokrát alkoholem pouze připít a dopřát si maximálně hořký aperitiv, a pak už konzumujte vitamíny a dalšími živinami nabité ovocné šťávy. Neměl by tu chybět odšťavňovač a velké množství pomerančů, limetek, jablek, hrušek, broskví, mrkve, banánů a kiwi, a k tomu navíc sušené švestky, kokos a meruňky a zásobu různých druhů oříšků. Uvidíte, že lidé budou mít více energie, a budou se lépe bavit.

Dopřejte si netradiční zábavu – mnoha lidem schází nápady, jak si slavnostní den užít, a tak jen posedávají, cpou se zákusky, popíjí kávu a začnou se brzy nudit. Vaše svatba vůbec nemusí probíhat v tomto duchu, zpestřete ji činnostmi, které budou ostatní bavit, a připravte se na ně včas, pár týdnů před svatbou. Opatřete si soupravy na badminton, házecí disky, různé míče na míčové hry, kuželky, šipky, karetní a deskové hry, zábavné kvízy, a třeba i velmi oblíbený bosonohý chodník.