Malý prostor?

Je zvláštní že si tolik lidí myslí, že čím více podlahové plochy budou mít k dispozici, tím pohodlnější bydlení budou mít. Větší byt nebo dům ale rozhodně automaticky neznamená šťastnější život, někdy je to spíš naopak. Je potřeba si uvědomit že věci by měly sloužit nám a ne my jim. Je asi jasné, že v případě že si pořídíte obrovský dům, že budete potřebovat hodně času na to abyste ho uklidili. Opravdu chcete trávit úklidem většinu svého volného času? Takové věci mnoho lidí nenapadnou hned, protože mají úsudek zastřený tím, co chtějí. Ale vážně potřebujete dům o 500 metrech? Nestačila by vám polovina?

šedé dveře

Mít hodně věcí neznamená štěstí
Někteří lidé jsou přesvědčení, že čím víc věcí budou mít, tím bude jejich život lepší. Jenže s více věcmi naopak přichází více zodpovědnosti – musíte se o ně starat aby byly čisté a aby fungovaly. K životu toho v podstatě stačí jen málo, a určitě dokážete žít i v menším domě. Nehledě na to, že s větší nemovitostí jsou spojeny logicky vyšší náklady na údržbu, hlavně co se elektřiny a topení týče.

posuvné dveře

I v menších prostorách se dá žít pohodlně. Jen je potřeba přemýšlet víc nad rozmístěním pokojů a nábytku. Při tvorbě nového domu i bytu je potřeba zavčas přemýšlet nad dispozicí a vymyslet všechno tak, aby všichni měli dostatek svého soukromého prostoru a aby společné prostory byly maximálně využity. Pokud patříte mezi lidi, kteří nechtějí obrovskou chodbu na úkor obytných místností, nebo pokud máte málo prostoru pro klasické dveře, musíte vymyslet alternativu. Bez dveří se žije špatně, protože díky nim máme klid a svoje soukromí. Pro takové případy https://www.ombudsman.europa.eu/cs/cases/home.faces se skvěle hodí posuvné dveře Bydesign. V současné době jde dokonce o velmi moderní prvek bydlení, a pokud si je necháte vyrobit na míru svému interiéru, bude to jedinečný prvek, který vaše bydlení pozvedne o několik úrovní výš.