Na elektronických cigaretách neoceníte jen uspokojení po nikotinu


Vapování elektronických cigaret lze vnímat pomocí daleko více smyslů než jen tím, že vám pár potáhnutí pomůže uspokojit vaše chutě po nikotinu. V tom je právě kouzlo elektronických cigaret oproti běžným cigaretám. Je oproti nim sofistikovanější a elegantnější. Na elektronických cigaretách si vychutnáte účinnost nikotinu, jak už jsme zmínili. Skvělé ale je, že si sami nastavíte, kolik nikotinu budete přijímat. Zda chcete silnou koncentraci nikotinu, nebo naopak velmi nízkou. Můžete si i tímto systémem postupně odvykat na své závislosti na nikotinu, tím, že ho budete postupně snižovat. Dalším aspektem, který na elektronických cigaretách vapeři oceňují, je samozřejmě chuť jednotlivých liquidů.

kouř

Zatímco cigarety chutnají všechny vesměs stejně, zvláště od té doby, co byl zakázán prodej ochucených cigaret, u elektronických cigaret máte možnost téměř neomezených chutí liquidů. Ať už jste příznivci tabáku, ovoce nebo něčeho sladšího, mezi množstvím nabízených liquidů si každý najde to své. Samozřejmě, mnoho vaperů oceňuje i design jednotlivých elektronických cigaret. Neberou elektronické cigarety jen jako prostředek k vapování, ale i jako určitý doplněk.

vapování

Na výběr mají z velkého množství designů, například cigarety Voopoo mají moderní designy a jsou dostupné v nejrůznějších barevných provedeních i tvarech. Důležité samozřejmě kromě vzhledu je, aby elektronická cigareta zároveň splňovala i určité požadavky, například na kapacitu baterie, výdrž, podání chuti a podobně. Co také vapeři ocení na elektronických cigaretách je větší svoboda v tom, kde si mohou zakouřit. Klasické cigarety již nyní nejsou ve společnosti moc době přijímané, ovšem elektronické cigarety vzhledem k tomu, že z nich nestoupá dráždivý dým a nezapáchají, jsou daleko lépe přijímané a můžete si je vychutnat i v některých vnitřních prostorách.