Náš život

Myslím si, že je opravdu hodně druhů životních stylů, které člověk může žít. A všichni víme, že každý člověk anebo každá rodina má svůj typický životní styl. Abych pravdu řekla, tak my doma se synem také máme svůj vlastní životní styl. A neříkám, že je přímo ukázkový a kvalitní. Ale je logické, že i my se synem si občas zahřešíme a že nejíme jen opravdu stoprocentně zdravě. A někdy se nám také stane, že si třeba upečeme buchtu a sníme celý pekáč buchet na posezení u jednoho filmu. Ale nám to nevadí, protože se opravdu se synem hodně hýbeme. Vůbec doma nemáme auto, ale vlastníme opravdu skvělá horská kola, za která jsem dala opravdu hodně peněz.

Mám veselou povahu.

Takže moc rádi jezdíme na výlety. Nicméně ale také dáváme si záležet na zdravé stravě. Navíc zdravá strava nás také moc baví, je to fakt zábava vymýšlet zajímavé a zdravé recepty. Samozřejmě, že někdy jsou výjimky, přesně jak jsem vám říkala o té buchtě na pekáči. Ale je to také sranda a je to prostě život.

Dbám na zdravý styl.

Nic není úplně nalinkované podle pravítka. Jinak se ale snažíme dodržovat opravdu zdravou stravu. Ale ne sice stoprocentně, ale ve většině případů ano. Protože já patřím k těm lidem, kteří si dávají opravdu hodně záležet na postavě, ale také na zdraví. Ale hlavně na to zdraví. Protože na co by mi byla opravdu skvělá postava, když bych byla nemocná. A nemohla bych třeba ani chodit. To bych se zbláznila. A proto jsem si řekla, že bude opravdu nejlepší, když i svého syna budu vést k tomu, aby se snažil žít zdravý životní styl, protože zdraví všichni máme jenom jedno. A právě díky životnímu stylu si člověk utužuje své zdraví a taky postavení ve společnosti. každá rodina je unikátní, jako každý člověk a nic nikdy není stoprocentní. Všechno je zajímavé a různorodé, a to včetně životního stylu. Životní styl musí člověku sedět.