Muži jsou schopni předstírat, že jim nikdo nechybí

Jsou muži, kteří se tváří, jak nejsou drsní, ale ve výsledku je tomu jinak. Ve výsledku se může jednat o úplně jiného muže, než by člověk čekal. Je mnoho mužů, do kterých by člověk nikdy neřekl, že mají například rádi květiny, protože na venek nepůsobí jako někdo, kdo by měl něco takového rád. To, že lidé nějak působí neznamená, že jsou tací, jak vypadají i když si to mnozí myslí.

Příkladem může být muž, který je v dlouhodobém vztahu s nějakou ženou. Je možné, že daný muž se k ženě nechová úplně nejlépe a pokud má jet na pracovní cestu, dané ženě říká, že mu nemá psát, nemá jej rušit apod. Ve výsledku se ale stane to, že muž bude ten, který bude každý den své ženě vypisovat, jak se jí daří apod., protože najednou zjistí, že je mu po dané ženě smutno a to zejména, pokud spolu dva lidé již dlouho bydlí.

dva prsty

Někteří muži opravdu na venek dělají, jak jim není všechno jedno, ale ve výsledku je tomu úplně jinak.

Najde se spousta těch, kteří takové lidi nechápou a věřte, že takových je čím dál více. Nebylo by vše daleko jednodušší, pokud by mezi sebou říkali lidé věci na rovinu a nehráli si na něco, co nejsou? Bohužel je spousta lidí, kteří budou světu ukazovat, jak nejsou drsní a jak jim na ničem nezáleží, ale uvnitř daného člověka bude všemu jinak.

Je mnoho párů, kterým pomohlo to, že by se týden nebo dva neviděli. Je možné, že i vašemu vztahu by to mohlo prospět a to už jen proto, že si od sebe navzájem odpočinete a každý budete dělat věci, které máte rádi. Klidně jeďte na dovolenou s vašimi kamarády, protože je možné, že to je přesně to, co potřebujete.

muž se ženou

Nemějte jeden druhému za zlé, že jedete na dovolenou nebo máte jiné plány, než má ten druhý, protože je opravu možné, že něco takového vašemu vztahu pomůže a to už jen proto, že se klidně může stát, že si daný muž uvědomí, že bez vás prostě nemůže být a také to na konec dopadne tak, že vám bude každý den psát a zjišťovat, jak se máte.

Někteří muži se opravdu nezdají. Ve výsledku může být spoustu věcí úplně jinak, než by žena čekala.