Nejlepší reklamní trička


Je krásné, když máte firmu, která prosperuje. Ale je dobré si její prosperitu udržet. Ať jste v podnikání začátečníkem či ostříleným a zkušeným profíkem, určitě se vám hodí mít i nějaké propagační materiály. Firma BARRACUDA CZ spol. s r.o., která se právě zabývá RPOMO TEXTILE, vám tyto služby nabízí. BARRACUDA CZ spol. r.o. se zabývá výrobou, dovozem a distribucí značkových triček PROMO TEXTILE. Nabízí trička různých barev a velikostí s potiskem vaší společnosti. Ráda vám i navrhne LOGO pro vaši firmu.

unisex

Můžete si vybrat tričko s krátkým či dlouhým rukávem, a i tričko například s límečkem. Reklamní trička s potiskem jsou kvalitní ze stoprocentní bavlny, jsou moc příjemná na tělo a hezky se nosí. Tričkem určitě uděláte svým klientům či potenciálním klientům radost. Trička má každý rád a rád je nosí. Firma vám je schopna dodat trička v libovolném množství, a dokonce i jeden kus, vše podle vašeho přání a představ. Trička navrhne, vyrobí a dodá za rekordní dobu, a to do dvaceti čtyř hodin od vašeho objednání! Rychle – efektivně-kvalitně. To jsou hesla firmy BARRACUDA CZ spol. s r.o. BARRACUDA CZ spol. s r.o. zajišťuje kompletní služby, a to kvalitní tiskovou technologii, výšivku, návrh grafického designu, a nakonec daná trička dodá.

dámské tričko

To vše firma zvládne během dvaceti čtyř hodin. Mezi oblíbené produkty patří Triko Unisex T160. jeho výhodou je, že jím můžete obdarovat jak ženy, tak muže. Vybrat si můžete z mnoha barev: bílá, černá, odstíny zelené, odstíny modré, žlutá, růžová a mnoho dalších. Pěkné tričko pro ženy je Triko Dámské SLIM s krátkým rukávem. Určitě potěší každou ženu. Tričko je k mání v bílé, černé, ve fialové, v tyrkysové a v červené barvě. Pro pány firma nabízí polokošile. Přesněji řečeno se jedná o trička s krátkým rukávem a slušivým límečkem. Je libo polokošile pánská PIKÉ anebo polokošile pánská hladká? K dostání také ve více barev: černá, bílá, šedá, modrá, zelená, žlutá či oranžová. Tak co, rádi byste udělali radost svým klientům?