Přestěhujte se v květnu


Stěhování bytů v Praze je natolik náročný proces, že bychom měli mít možnost ovlivnit alespoň jeho termín. Jestliže si zvolíte vhodnou stěhovací firmu, ta vám bude prospěšná po celý rok, ale pokud si navíc můžete vybrat termín, a nemusíte se mu přizpůsobovat, například u výpovědi nájemní smlouvy, vsaďte na květen. Proč právě květen?

stěhování bytu v Praze

Všechno kvete a voní – už samotný název měsíce napovídá, že půjde o období plné radosti, štěstí a lásky. Příroda se v květnu nejvíce probouzí do svého rozkvětu a všude je spousta květů, barev a přírodních vůní. Stěhování vás bude i více bavit, bude vás to i lákat vyjít častěji ven a prozkoumat nové místo, kam se stěhujete.

Vrací se jaro – zima se někdy dokáže hlásit o slovo až do půlky dubna, a než se jaro konečně ujme nadvlády nad severní polokoulí, ještě chvíli to potrvá. Ale v květnu už není pochyb, že se zas zazelená tráva, a obrazí na stromech listy. Při stěhování v květnu doporučujeme častěji větrat a mít při práci otevřené okno, svěží jarní vzduch je ten nejlepší lékař proti nachlazení a také proti projevům stresu.

stěhování nábytku

Je příjemné teplo – jestliže chcete mít v průběhu přípravných prací před stěhování maximální pohodu, dopřejte si pokojovou teplotu v rozmezí mezi 19 a 23 stupni Celsia. Vyšší teploty již znamenají i vyšší zátěž organismu a nižší pochopitelně také. A právě v květnu takové teploty venku jsou, což vám bude prospěšné i při přenášení předmětů ve venkovním prostředí.

Rychlejší regenerace – v květnu se organismus nejlépe regeneruje při jakékoli zátěži, a ta při stěhování bývá značná, i když vám stěhovací firma přestěhuje veškerý nábytek, spotřebiče i věci v krabicích. Bude se vám lépe spát, budete mít větší požitek z jídla a klidně si při balení věcí objednejte pizzu s dovozem až domů. Zasloužíte si to. Pizza nebo těstoviny přijdou vhod a nebudete se muset zdržovat přípravou teplého pokrmu.