Tipy na dárky pro muže


Vybírat dárky pro muže může být někdy opravdu obtížné. Obecně panuje názor, že dárky pro děti nebo pro ženy se vybírají dárky daleko snadněji než pro muže. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, Vánoce nebo jinou příležitost, určitě si lámete hlavu nad tím, jaký dárek věnujete svému blízkému. Dáme vám pár typů, čím můžete svého přítele, manžela, bratra, dědečka, tatínka, kamaráda potěšit.

Kvalitní taška

Ženám se běžně při různých příležitostech dávají kvalitní kabelky. Proč byste nemohli věnovat jednu u mužům? Zvláště, pokud víte, že ji využije například do práce. Pořiďte mu brašnu přes rameno nebo pánskou koženou aktovku, která mu vydrží léta.

taška

Počítačová hra

V každém muži je dítě. A každý si rád hraje. Pokud máte doma milovníka počítačových her, zakupte mu nějakou, o které víte, že ji ještě nemá. Je dobré se předtím informovat, jaký žánr her má rád. Akční, simulátory, RPG nebo třeba závodní.

Káva

Spousta mužů, ale také žen, miluje kávu. Kvalitní káva nepředstavuje levnou záležitost. Potěšte svého bližního balíkem kvalitní kávy, která má třeba nádech exotiky. Případně mu darujte dárkový balíček s ochutnávkovým setem.

Autokosmetika

Má váš blízký auto, o které rád pečuje? Určitě mu pak uděláte radost balíčkem autokosmetiky, s kterou bude moci o svého miláčka pečovat. Dobrou alternativou je také poukaz do automyčky.

Kožený opasek

Opasek z kvalitní kůže je skvělým dárkem pro každého muže. Můžete vybrat elegantní, slušivý, který se hodí do každých kalhot a při každé příležitosti.

Kravata

Občas chodí do společnosti každý z nás. Takže každému muži udělá radost kvalitní kravata. Pokud chcete darovat větší dárek, můžete k tomu darovat i třeba kvalitní košili.

kravata

Kniha

Pokud je váš blízký čtenář, určitě mu uděláte radost novou knihou. Zjistěte si jen, jaký žánr má rád. Detektivku, thriller nebo třeba nějaký životopis? V knihkupectví vám určitě rádi poradí, co je v daném žánru nejlepší, nebo jaké jsou novinky.