Nemáte plesové šaty?

Nahodit se do gala, jak se říká, je pro každého z nás příležitost zazářit na nějaké společenské akci. Většinou navštěvujeme plesy v plesové sezoně, ale i různé výstavy nebo divadelní představení, kam se také sluší přijít v hezkém oblečení a pěkně upraveni. Samozřejmostí jsou například křtiny nebo svatby, které také vyžaduje určitý dress code.

fialové šaty

Ženy mají sice větší výběr oblečení než muži, ale mají to těžší. Je opravdu těžké si vybrat z takového množství krásného společenského oděvu. Každý salon s oblečením by měl mít takový personál, který vám bude při výběru šatů k dispozici. Kvalitní personál se vyzná nejen v tom co je zrovna v módě, ale také zná látky, dokáže poradit v tom jaký typ šatů bude které postavě slušet a je především připravený pomoct zákaznicím s výběrem.

Hledáte šaty v hlavním městě?
Půjčovna společenských šatů Praha je jedinečné místo, kde najdete nejen šaty, ale i overaly a mnoho dalšího. Sehnat dokonale padnoucí šaty není jednoduché, protože každý má jinou postavu. Jedné ženě sluší delší šaty, další zase padne pouzdrový střih. Je vždy potřeba šaty přijít osobně vyzkoušet. Při půjčení je potřeba mít na paměti, že šaty nejdou individuálně upravit, takže to chce opravdu dlouho hledat ty pravé.

šaty žena

Každá půjčovna má svůj půjčovny řád, kde se dozvíte, jak dlouhá je výpůjční doba, v jakém rozpětí se pohybují ceny za půjčení šatů a hlavně se dozvíte jestli se skládá nějaká záloha předem. Výpůjční řády mívají salony zpravidla na svých webových stránkách, abyste se s nimi mohly předem seznámit. Totéž platí i pro katalog nabízených šatů. Prohlédnout si je můžete většinou online z domu, a předem si můžete vybrat kousky, které si budete chtít vyzkoušet. Letošní plesová sezona je sice ještě daleko, ale pokud budete chtít oslnit své okolí v jedinečných šatech, naplánujte si první návštěvy salonů už začátkem podzimu.