Nezapomeňte někoho obdarovat


Chcete darovat dárek k blížícímu se svátku anebo výročí? Potom byste si asi měli najít anebo sehnat nějaké originální dárkové předměty, ze kterých budete vybírat. No… co můžete darovat? V dnešní době už prakticky cokoliv. Parfém, mikinu, tričko, nebo to, co má ten druhý rád a co ho potěší.. každý je jiný, takže samozřejmě každého potěší něco jiného a každému udělá radost něco jiného. A já vám teď povím, co jsem koupila přítelovi k narozeninám, které má až v dubnu já. A pak vám povím, co se dneska stalo. Koupila jsem mu takovou nádhernou bavlněnou jemnou deku s takovým nádherným obrazem, potom náramek lásky, klíčenku a ještě velký obraz.

o

Ten velký obraz mu nejspíše dám opravdu až na jeho narozeniny, to ostatní jsem mu dala dneska, protože už jsem se nemohla jeho narozenin dočkat. Kdybyste mě znali, tak víte, že já jsem prostě člověk, který se věcí úplně normálně nemůže dočkat, takže proto jsem mu to dneska dala. To je u mě úplně normální a přirozené, občas jsem taková ztřeštěná šílená holka, ale samozřejmě s dobrým srdcem. Když se blíží třeba výročí partnerky, plno mužů vlastně neví, co má na to výročí za dárek koupit. Já bych řekla, že to není zase úplně o dárcích, ale když slavíte například deset let výročí, tak by ten dárek samozřejmě měl být trochu honosnější a speciálnější.

p

Ale to samozřejmě záleží na tom, jak to mají ti dva v tom vztahu nastavené. Samozřejmě každý to může mít jinak a pokud jim to tak vyhovuje, tak je to v pořádku. Hlavně by muži neměli zapomínat na to, že i maličkost dokáže ženu potěšit. Představte si, kdybyste dostali třeba jenom parfém, plyšáčka a nějakou drobnost – pořád je to milé gesto a je to rozhodně lepší než někteří muži, kteří si na svátek, výročí, ani narozeniny své partnerky nevzpomenou a úplně se na to vykašlou. Doufám, že to nemáte stejné, že na vás nikdo nezapomene.