Přišli jste o zuby?


Ztratit zuby je velký zásah do sebevědomí. Každý kdo se o sebe snaží starat by měl mít zuby v pořádku. Jenže existuje celá řada onemocnění kvůli kterým můžeme o zuby přijít. Nejčastějším onemocněním jsou zubní kazy, které zuby dokážou úplně zničit. Dlouhodobě neléčený kaz je většinou důvodem pro vytržení zubů. Jenže pokud jde o stálé zuby, nové nám nenarostou. A kvůli tomu je celá řada lidí bez zubů. Není nic hezkého na tom nemít jakýkoliv zub, a je potřeba si nechat vyrobit zubní náhradu. Ta může být buď v podobě

zubař pacient

  1. Vyndavacích zubů a nebo
  2. Zubních implantátů

Obě varianty vám dokážou výrazně zlepšit kvalitu života. Bez zubů totiž nebudete moct žvýkat potravu a budete tak odkázaní na měkčí stravu a to zejména v případě absence stoliček. Zároveň se vám sníží sebevědomí, protože nemít zuby je v našich končinách považováno za projev zanedbávání osobní hygieny. Abyste se nemuseli stydět smát https://www.helpforenglish.cz/forum/thread/9226-smat-se-vysmivat-se i mluvit a nechcete si odpírat jídlo které máte rádi, nechte si udělat zubní náhradu. O zuby můžete přijít nejen vlivem onemocnění, ale také kvůli úrazu.

Pokud zrovna bojujete s tím že místo zubů máte v ústech prázdná místa a stydíte se za to, možná vás bude zajímat jaká je za zubní implantáty cena v Praze. Ta je vždycky velice individuální, protože se musí pacient nejprve podrobit prohlídce a následně mu lékař může sdělit přibližnou cenu, která se odvíjí od stavu listí, zbývajících zubů i materiálu.

zubní implantát

Jestli nemáte svého zubního lékaře, možná budete hledat kliniku, která implantáty dělá. I přesto že existuje mnoho zubních ordinací, ne všude provádí všechny zákroky. Proto je dobré najít si takovou, kde vám provedou všechny potřebné zákroky. U nás vás čeká moderně vybavená ordinace, tým empatických lékařů a dokonce i ordinace dentální hygieny. Vaše zuby u nás budou v těch nejlepších rukách – objednejte se ještě dnes.