Láska chce svůj čas

Měly jste někdy opravdovou lásku? Na tohle je velmi složitá odpověď, protože si můžeme myslet, že to láska je nebo byla, ale ve skutečnosti třeba ani nebyla. Krátkodobý vztah můžeme nazvat taky láskou, ale asi to není láska jako taková, která třeba trvá dvacet let. Je rozdíl s někým být třeba jenom jeden rok, a s někým být dvacet let. Za to láska, která trvá rok může být pořád víc intenzivnější než ta, která trvá právě těch dvacet let. Láska, která trvá tolik let, nikdy už nebude taková jako dřív, prosté je už trochu víc opotřebená. Taková láska, která trvá rok závisí teprve na poznávání člověka, a kolikrát se stane, že se dříve rozejdeme, než abychom lásku budovaly víc k lepšímu.

Hodinky

Ať se kolikrát snažíme, jak se snažíme, tak stejně to všechno dopadne úplně jinak, než bychom očekávali. Však to někteří jistě znáte nebo jste takovou zkušenost s láskou zažily. Kdo to nezažil, tak vůbec neví, o čem je řeč. Život nám každý den dává samé zkušenosti, nejenom v lásce, ale úplně ve všem. Proto každý den se vlastně člověk učí. Když uděláme v životě nějakou chybu, tak se jí snažíme pak napravit, když nám dojde, že se opravdu stala někde chyba.

Žena

Člověk celý život poznává i sám sebe, protože každý den nás čeká jiný den. Každým dnem se náš osud může kdykoliv změnit, a někdy to není opravdu jednoduché. Měly bychom se soustředit na to, co děláme, a podle toho fungovat. Láska sama nikdy nepřijde, musíme se i my trochu víc přizpůsobit lásce, aby měla intenzivnější vliv na nás. Proto se nikdy nebojte svých chyb, protože každou chybu, kterou v životě uděláte, tak se dá napravit, jen to chce chvíli čas. Času je v životě mnoho, takže využijte každého okamžiku, který Vám dává sílu. Když budete silní, tak najdete tu skutečnou lásku o kterou budete tak intenzivně bojovat. Vždycky to stojí za to bojovat o to, co čeho v životě chceme docílit.