Méně je více

Tento svět není tak zkažený, jak se občas zdá. Přes to vše špatné je stále plný krásných věcí a emocí. Láska je všude kolem nás, aniž bychom to vnímali. Často se stává, že k nám někdo, koho známe, chová více citů, než si my sami myslíme. Často si toho nevšimneme, nepomyslíme na to. Pokud bychom se ale snažili, dalo by se toho všimnout o dost lépe. Bývá to vidět celkem dost. Nemusí jít o žádné velké činy či slova, i maličkostmi se to dá prozradit. To, že se o vás dotyčný bojí, že se vás zeptá, jaký máte den, co máte v plánu, zeptá se, zda nemáte žízeň či vám jen sám od sebe přinese sklenici vody.

spokojené děti

Vše to jsou důkazy toho, že mu na vás záleží, nikdo by nic takového nedělal jen tak bez důvodu. Pokud budeme mluvit o lásce v milostném vztahu, tam jsou tyto maličkosti klíčové. Zahřeje nás u srdíčka, když vidíme péči, kterou se nám ten druhý snaží dát. Je to hned o něčem jiném, než kdyby byla domácnost tichá a bez drobností. Uvařit večeři, donést sklenici vody kvůli hydrataci, pohlazení. Vše to jsou drobnosti, které nám můžou přijít zbytečné, ale ve výsledku jsou nejvýznamnější. Pravá láska.. věří na ni ještě někdo? Říká se, že pravou lásku poznáte v nejvíce neočekávanou chvíli.

výplod lásky

Jestli to je pravda nebo ne, na to máme každý svůj názor. Ale pokud to pravda je, tak na světě neexistuje nic krásnějšího než tato věc. Najít svou pravou lásku, spřízněnou duši, to je něco, co se nepovede každému. Mnoho lidí si projde velkým množstvím vztahů, které se po nějaké době rozpadnou z nejrůznějších důvodů. Ale pokud jste oba ochotni za váš vztah bojovat a dát vše do toho, aby vydržel, tak jste vyhráli. O tom má pravý vztah být. Díky tomu existují šťastné rodiny, které už bohužel moc nevídáme. Ale nevymizely a snad jich začne zase brzy přibývat. Přeci jen není nic hezčího než spokojená rodinka bez hádek.