Miminka

Móda se netýká jenom dospělých, respektive žen a mužů. Ale týká se i našich nejmenší. Ano jsou to děti. Jak je oblékat. A co ti nejmenší novorozenci. Víte třeba jak je obléknout do horkých letních dnů. Když vlastně defakto teprve přišli na svět? Určitě v letních, teplých dnech ze všeho nejvíce musíte dát pozor na pokožku u miminek a dávat pozor na jejich nevyvinutou termoregulaci. 

miminko

Tak jako děti, tak přesně i minka by jsme neměli vystavovat přímému sluníčku. A jak tedy takové malé miminko oblékat? Je to opravdu tak složité? Složité to není, měli by jsme se řídit rozumem a vším tím co o miminkách víme. Pokud jste nově pečující maminka nebo tatínek, neztrácejte naději. Všechno se rychle naučíte. Takže jako první musíme chránit jejich pokožku. Určitě se nemusíte bát jim dát bodýčka s dlouhým rukávem, tenké tepláčky, super jsou z mušelinu. Skvělé na léto jsou taky overaly, které jsou pohodlné a prodyšné. Pokud na oblečení máte cedulky, což vlastně bývají. Jsou na nich označeny značky nebo velikosti, tak je nejlepší je odstranit. Jelikož můžou dráždit pokožku a miminkům může vadit na zpocené kůži a cedulka jí může poškodit. Nejlépe je kupovat takové oblečení, kde je cedulka třeba nažehlená a nebo vyšitá tak, aby nezavazala. 

miminko

Děti i miminka můžete oblékat do jakýchkoliv módních kousků. Určitě se v dnešní době nerozlišují barvy, které jsou pro kluky a nebo pro holky. I když růžová na klukovi moc není nic extra, ale záleží na vás. Stejně je to i u vzorů. Klidně můžou mít na látce geometrické tvary, puntíky, kolečka. Pro holčičky můžete zvolit kytičkové vzory, které z nich udělají malé princezničky. Klukům zase vzory s auty, bagry prostě vše co mají kluci rádi. Určitě z nich budou fešáci. Tohle všechno potom můžete podtrhnout doplňkem jako je klobouček nebo tenká čepička.