Muži a jejich vtípky

Někteří muži si o sobě myslí, jak nejsou vtipní a musejí neustále všem kolem sebe vykládat vtipy, které vlastně vůbec vtipné nejsou. Ženy kolikrát dělají to, že se alespoň pousmějí, aby to danému muži nebylo líto, že se nikdo nesměje jeho vtipům, ale nebylo by na škodu, pokud by si člověk uvědomil, že by to s vtipy, které vlastně vůbec nejsou vtipné, neměl přehánět, protože se najde spousta lidí, které něco takového dokáže odradit a je možné, že s něčím takovým byste se setkat nechtěli.

Zejména muži jsou tací, že mají skutečně tendenci vykládat vtipy, které rozhodně vtipné nejsou a opravdu nikdy vtipné nebudou. Ženy něco takového nedělají, protože moc dobře vědí, že by se klidně mohlo stát, že člověk něco takového nepochopí a poté to dopadne tak, že se budou cítit trapně. Muži mnohdy něco takového neřeší, ale kolikrát je člověku trapně za ně.

cvičící muž

Určitě by bylo dobré, pokud by někdo muži řekl, že by se nad sebou a svým vystupováním měl zamyslet, protože je možné, že právě tím od sebe odrazuje mnoho lidí a ve výsledku by všemu mohlo být úplně jinak, než tomu nyní je.

Jsou muži, kteří si neustále druhým stěžují, že s nimi lidé nechtějí trávit tolik času, kolik by si daný člověk přál, ale může to být právě tím, jaký daný muž je. Nikdo nechce trávit čas s člověkem, který neustále jen vykládá vtipy a to je tak vše, čeho je schopen. Lidé dnes hledají někoho, s kým si budou rozumět a ne někoho, kdo jim bude vyprávět vtipy, které kolikrát opravdu vtipné nejsou.

muž s banánem

Lidé dnes chtějí řešit podstatné věci a nikoliv něco, co je nepodstatné a není ani vtipné. Pokud by se našel někdo, kdo by něco takového danému muži řekl, udělal by jen dobře a to už jen proto, že to danému muži může v budoucnu pomoci. On jistě pochopí, že to nemyslíte špatně, ale bude dobré mu to raději i říct, ať na vás poté není naštvaný, což se klidně může stát.

Někdy je to opravdu o tom, že se člověk musí začít vyjadřovat jinak. Lépe.