Taxi a já

Myslím si, že kdyby lidé dostávali auta zadarmo, tak by to bylo opravdu skvělé. Nebo bys to nemyslíte? Já vím, že jsi zase mnoho lidí říká, kdo by co chtěl, když je to zadarmo. Já to chápu. Ale prý někde v Indii to bylo, kde prý se normálně dávala auta zadarmo. Jenomže prý potom byla podmínka, že musíte pět let pracovat jako taxikář a také jste dostávali úplně minimální mzdu. Ale zase jste měli auto zadarmo – Ale nemyslete si, že to bylo některé luxusní sportovní auto. Bylo to úplně obyčejné auto, skoro až nějaká pojízdná popelnice. Takže já bych takové auto nechtěla opravdu ani zadarmo.

Moc ráda řídím.

A ještě se upsat na pět let, že budu dělat taxikáře, tak na tohle by mě opravdu vůbec nikdo neužil. Tohle bych dělat vážně nechtěla. Takže jsou opravdu ráda, že jsem v České republice, kde se mohu normálně koupit auto a dělat si s ním to chci. A když už jsme u té taxikářiny, tak vám řeknu, že když jsem byla ještě na vysoké škole, tak jsem jako brigádník dělala taxikářku. A sice to nebylo úplně na smlouvu, ale pouze jenom na dohodu, protože legálně jsem úplně taxikářku dělat ještě nemohla. Vůbec nechápu proč, tak jsem to dělala akorát na dohodu. Musím říct, že práce tak taxikářky je opravdu velice zábavná.

Jezdila jsem s taxi.

Dokonce jsem poznala také mnoho přátel, protože když vozíte stále některé lidi v taxíku, tak si jistě jejich obličeje zapamatujete a dáte se do řeči. A já sama jsem byla vždycky velice překvapená, když mě někdo pozná. Takže vždycky jsem se v práci opravdu hodně radovala a těšila jsem se, koho zase ten den potkám. A víte, co se stalo? Také jsem ve své práci při taxikařině poznala opravdu mnoho skvělých lidi, také jsem tam potkala svého současného přítele, se kterým jsem už šest let a musím uznat, že je to velice zábavné a jsem ráda, že jsem vůbec taxikářku dělala. A vás by pracovně bavilo řídit auto?