Zkuste kolagen

0cm m 0cm 8pt;“>Když jsem tehdy pracovala v jednom obchodě, který se zajímal o lékařské potravinové doplňky, tak jsem byla ráda, protože jsem měla opravdu skvělé slevy na to, když jsem si chtěla objednat nějaké potravinové doplňky. Potěšil mě také fakt, že jsem měla na jenom velké slevy a také jsem byla přímo u zdroje. Myslím si, že mnoho lidí by nemělo zatracovat stále dokola jenom potravinové doplňky, protože vždycky když se před někým zmíním, že užívám taky různé potravinové doplňky, tak se stále ptají a říkají mi, že kdybych měla opravdu pestrý jídelníček a zdravý jídelníček, tak bych žádné potravinové doplňky nemusela ani užívat.

Kolagen hydratuje.

Že prý je to jenom vyhazování peněz. Jenomže já si myslím opravdu pravý opak. Navíc já mám velice náročnou práci a práci mám ještě takovou menší brigádu, abych měla více peněz a mohla si jezdit na dovolené. Takže opravdu nemám čas, abych stále jenom někde vařila zdravá jídla anebo abych se je chystala doma. Chtěla jsem mít opravdu všechno v pořádku, aby moje tělo nestrádalo, takže jsem se vykašlala na ostatních názory a normálně jsem se v lékárně zeptala, co mám užívat, bych měla doplněné minerály a vitamíny a taky aby to šlo vidět na mé kráse a celkově na vzhledu.

Pro krásu cokoliv!

Paní v lékárně mi doporučila hydrolyzovaný kolagen. A sice jsem tohle také už užívala v práci, kdy jsem pracovala v obchodě v lékárně, ale ještě jsem nikdy nepoznala živý kolagen. My jsme tam kdysi měli hydrolyzovaný rybí kolagen nebo kolagen s kyselinou hyaluronovou, ale přímo živý kolagen a jsem neznala. Samozřejmě, že tam neprodávají žádnou živou rybu, že byste ji užívali přímo až doslova. Protože živý kolagen je tabletka nebo roztok. Ale pokud chcete vědět více informací o živém kolagenu orcacollagen.cz, koukněte se na webové stránky orcacollagen.cz, kde se dozvíte všechno potřebné, co potřebujete vědět.